ㅤ500 146 995 kontakt@orlikevents.pl

Sala na wynajem Zastawno

Imprezy okolicznościowe Zastawno

Zapraszamy osoby z miejscowości Zastawno

Sala na wynajem Zastawno

Zapraszamy do Wynajmu Sali na Imprezy Okolicznościowe w Pasłęku!

Mieszkańcy Zastawna i okolic! Jeśli szukacie idealnego miejsca na zorganizowanie niezapomnianej imprezy, zapraszamy do Pasłęka. Nasza sala przy ulicy Marii Konopnickiej 13 jest miejscem, które spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Wynajem sali w Pasłęku do 30 osób

Nasza klimatyzowana sala jest idealna na kameralne imprezy do 30 osób. Doskonałe oświetlenie i nowoczesne wnętrza tworzą przytulną atmosferę, która zachwyci Waszych gości.

Organizowanie urodzin i imienin

Czy to urodziny, imieniny czy inne jubileusze – zorganizujemy dla Was wyjątkowe przyjęcie. Zapewniamy dekoracje, catering oraz atrakcje, które uczynią ten dzień niezapomnianym.

Imprezy plenerowe w namiotach

Dla miłośników imprez na świeżym powietrzu oferujemy możliwość wynajmu namiotów. Nasze namioty są przestronne i eleganckie, idealne na letnie przyjęcia i grille.

Sala na sylwestra i inne imprezy

Planujecie zabawę sylwestrową, andrzejki czy karnawał? Nasza sala to idealne miejsce na każdą okazję. Zadbamy o wyjątkowy wystrój, muzykę i atrakcje, które sprawią, że Wasza impreza będzie hitem.

Wydarzenia okolicznościowe i biznesowe

Organizujemy również spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia i inne wydarzenia okolicznościowe. Nasza sala jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, w tym rzutnik i ekran, co umożliwia profesjonalne przeprowadzenie każdego spotkania.

Zaplecze socjalne, rzutnik i ekran

Do dyspozycji naszych gości oddajemy w pełni wyposażone zaplecze socjalne oraz sprzęt multimedialny, który ułatwi organizację prezentacji czy pokazów slajdów.

Urodzinki dla dzieci

Dla najmłodszych oferujemy specjalne urodzinki z animatorami, zabawami i słodkim stołem. Każde dziecko będzie zachwycone urodzinami pełnymi radości i śmiechu.

Imprezy w namiotach

Nasze namioty to także idealne rozwiązanie na większe imprezy rodzinne, wesela czy komunie. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełne wyposażenie.

Słodki stół

Żadna impreza nie obejdzie się bez słodkości. Oferujemy różnorodne desery, ciasta, babeczki i inne smakołyki, które zachwycą każde podniebienie.

Lokalizacja

Znajdujemy się w Pasłęku, przy ul. Marii Konopnickiej 13. To dogodna lokalizacja z łatwym dojazdem zarówno z Zastawna, jak i innych okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu. Z nami każda impreza będzie niezapomniana!